Kurumsal

Tecrübe ve Memnuniyet...

Uzun yıllardır kazandığımız engin tecrübemizle müşterilerimizin memnuniyet ve zevkini inşa ettik. Firmamızın büyüme stratejisi, ürünlerimizi müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verebilecek kalitede üreterek daha büyük olma yolunda ilerlemektir. Artent, 5000 m² kapalı entegre tesisinde, son teknoloji makineleri ve üretim ekipmanlarıyla sektörün ihtiyacını ciddi seviyede karşılayabilecek kapasitededir.

Vazgeçemeyeceğimiz İlkelerimiz ve Gelecek Planlarımız...

"En iyi çözümü, en kaliteli hizmet ile sunmak" vazgeçemeyeceğimiz en önemli ilkemizdir. Bu ilkemizi desteklemek amacıyla; yenilikçi, bilim ve teknolojiyi takip eden ve kullanan, kaliteye ve güvene önem vererek tüketici ihtiyaçlarına hızlı çözümler sunan bir bakış açısına sahibiz.

Müşteri memnuniyeti temel ilkelerimizdendir. Titiz çalışma prensibiyle kişiye özel, kaliteli, güvenilir, ekonomik ve hızlı hizmet sunmaktayız.

Çalışanların memnuniyeti, müşteri memnuniyeti ve sektöre hizmet prensipleri üzerine kurulu hedeflerimiz ile sektörde tüm firmalara örnek olabilmek, gelecekle ilgili en büyük planımız ve misyonumuzdur.

Yüksek Kalite ve Özgün Tasarımlar...

Artent ürünleri, kalitesi, kendine özgü tasarımları, kullanıcıya sağlayacağı konfor göz önüne alınarak üretilir. Müşterilerin değişen zevk ve yaşam tarzına, ihtiyaçlarına uyum sağlayarak, yenilikçi girişimler ortaya koyabilmek firmamızın tasarım anlayışıdır.

Ürettiği tente sistemleri, cam sistemleri ve diğer tamamlayıcı ürünler ile en üst seviyede kalite hedefini gerçekleştiren Artent, her geçen gün yenilikçi adımlar atarak hizmetini başarılı bir şekilde sürdürmeyi hedeflemektedir.